Harta Site        Prima Pagina        Contul Meu

Baroul Dambovita

Bine ati venit
, la site-ul oficial al Baroului Dambovita, unde puteti gasi cele mai noi si variate informatii despre activitatea baroului, cat si informatii despre organizare si componenta acestuia.

Acest site se vrea a fi un pas inainte, o mana intinsa cetateanului pentru a-l ajuta si indruma in vederea obtinerii asistentei juridice celei mai bune si performante.

Noi, Baroul Dambovita, prin construirea acestui site, dorim inca o data, si prin aceasta cale, sa aratam deschiderea noastra pentru a oferii cele mai importante informatii atat cetatenilor cat si colegilor nostri avocati, cu scopul declarat de a ajuta procesul juridic in general si serviciul de promovare a imaginii Baroului Dambovita in particular, in scopul perfectionarii permanente a calitatilor asistentei asigurate.





TS4 - Trafic.ro - clasamente si statistici site-uri


Lista avocaților din cadrul Baroului Dâmbovița, care participă, pe bază de voluntariat, la implementarea proiectului UNBR “Fii avocat în școala ta!, precum și lista unităților din învățământul preuniversitar, care și-au manifestat dorința de a participa la proiect, pe baza opțiunilor exprimate de către voluntari.

 

 

1. Avocat Suzana STAN

          Colegiul Național Ienăchiță Văcărescu

          Colegiul Național Constantin Carabela

          Colegiul Național Constantin Cantacuzino Târgoviște

          Școala Gimnazială Coresi Târgoviște

          Școala Ion Alexandru Brătescu Voinești Târgoviște

 

2. Avocat Iulia CLIPEA

          Școala nr.4 Elena Donici Cantacuzino Pucioasa

          Școala Mihai Viteazul Pucioasa

          Liceul teoretic Nicolae Titulescu Pucioasa

          Liceul tehnologic Pucioasa

          Liceul tehnologic Aurel Rainu Fieni

          Grădinița nr.2 Pucioasa

 

3. Avocat Andreea NEAGOE

          Școala Gimnazială Mihai Viteazu Târgoviște

          Școala Gimnazială Vasile Cârlova Târgoviște

          Școala Smaranda Gheorghiu Târgoviște

          Liceul de arte Bălașa Doamna Târgoviște

          Școala Matei Basarab Târgoviște

 

 

 

 

 

4. Avocat Lorena Gabriela DUMITRACHE

          Colegiul Național Vladimir Streinu Găești

          Școala Gimnazială Șerban Cioculescu Găești

          Liceul Tehnologic Iordache Golescu Găești

          Liceul Tehnologic Dr. C. Angelescu Găești

          Clubul Copiilor Găești

          Grădinița cu program Inocenta Găești

          Școala Gimnazială Corbii Mari

         

5. Avocat Isabelle VASILE

          Școala Generală nr.4 Elena Donici Cantacuzino

          Școala Generală Mihai Viteazul Pucioasa

          Liceul Teoretic Nicolae Titulescu Pucioasa

          Liceul Tehnologic Pucioasa

          Liceul Tehnologic Aurel Vlaicu Fieni

 

6. Avocat Alice IOSIFESCU

          Școala Matei Basarab

          Școala Paul Bănică

          Școala Generală nr.8

 

 

 

 

7. Avocat Gabriela DIACONESCU

          Liceul Nucet

          Școala Gimnazială Nucet

          Școala Ulmi

          Școala Lucieni

 

8. Avocat Alina STROILĂ

          Liceul Tehnologic Constantin Brâncoveanu Târgoviște

          Liceul Tehnologic Nicolae Ciorănescu Târgoviște

          Școala Gimnazială Aninoasa

 

9. Avocat Cezarina-Nicoleta GHINEA

          Școala Gimnazială Mihai Viteazul Târgoviște

          Școala Gimnazială Smaranda Gheorghiu Târgoviște

          Școala Gimnazială Bălașa Doamna Târgoviște

          Școala Gimnazială Matei Basarab Târgoviște

          Școala Gimnazială Coresi

 

10. Avocat Iuliana SAMFIRESCU

          Liceul Tehnologic Pucioasa

          Școala Gimnazială Mihai Viteazul Pucioasa

          Școala Gimnazială Vulcana Pandele

 

 

 

 

11. Avocat Mihaela BĂDULESCU

          Liceul de Arte Bălașa Doamna Târgoviște

          Liceul Tehnologic Auto Târgoviște

          Școala Gimnazială Mihai Viteazu Târgoviște

          Școala Gimnazială Căpșuna Cobia

          Școala Gimnazială Dora Dalles Bucșani

 

12. Avocat Eusebio OLARU

          Colegiul Național Nicolae Titulescu Pucioasa

          Școala Gimnazială Mihai Viteazul Pucioasa

          Școala Primară Moțăeni

          Liceul Tehnologic Pucioasa

 

13. Avocat Angelica COMAN

          Colegiul Național Ienăchiță Văcărescu Târgoviște

          Colegiul Economic Ion Ghica Târgoviște

          Colegiul Național Pedagogic Constantin Cantacuzino Târgoviște

          Liceul de Arte Bălașa Doamna Târgoviște

          Centrul Județean de Excelență Dâmbovița

          Școala Gimnazială I. Alexandru Brătescu Voinești Târgoviște

          Școala Gimnazială Brănești

          Seminarul Teologic Ortodox Sf. Ioan Gură de Aur Târgoviște

 

 

14. Avocat Elena Alexandra GAGIU

          Seminarul Teologic Ortodox Sf. Ioan Gură de Aur Târgoviște

          Școala Gimnazială I. Alexandru Brătescu Voinești Târgoviște

          Școala Gimnazială Buică Ionescu Glodeni

          Școala Valea Lungă

          Școala Bezdead

 

15. Avocat Răzvan BĂIEȘIU

          Liceul de Arte Bălașa Doamna

          Liceul Teoretic Ion Heliade Rădulescu



 

Astăzi a trecut la cele veșnice cel care a fost și va rămâne în inimile noastre,             Maestrul Stan Corneliu-Emilianavocat de renume în cadrul                   Baroului Dâmbovița. 

Condoleanțe familiei îndurerate!